CTA

Nota prawna

Niniejsza nota prawna określa warunki i zastrzeżenia użytkowania witryn internetowych będących własnością ITCenter Sp. z o.o. Sp.K, dotyczy wszystkich użytkowników, dlatego korzystanie z naszych serwisów jednoznaczne jest z akceptacją poniższych warunków. W przypadku braku akceptacji poniższych warunków użytkownik powinien niezwłocznie zaprzestać korzystania z niniejszej witryny internetowej.

 1. Ochrona danych osobowych

Podczas wizyty na naszej stronie możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych. Podanie danych osobowych zawsze jest dobrowolne, a zgoda na przetwarzanie danych udzielana jest przez Ciebie w formie oddzielnych zgód i/lub oświadczeń. ITCenter Sp. z o.o. Sp. k., zwana dalej ITCenter, nie wykorzysta Twoich danych zebranych za pośrednictwem serwisu w celu innym niż określone zostało w przekazanych przez Ciebie zgodach. Przetwarzanie i ochrona Twoich danych osobowych odbywa się w sposób zgodny z przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Informacje na temat polityki prywatności można znaleźć: TUTAJ

2. Prawa autorskie

Kontent serwisu (materiały tekstowe, graficzne, zdjęciowe, dźwiękowe, filmowe) oraz układ treści w serwisie są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ITCenter. Niektóre elementy zdjęciowe są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone – kopiowanie kontentu w celach komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez uzyskania pisemnej zgody ITCenter są zabronione.

3. Znaki zastrzeżone

Znaki towarowe takie jak: logotypy serwisu i produktów są zastrzeżone przez ITCenter w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, wykorzystywanie ich w jakikolwiek sposób bez uzyskania zgody ITCenter jest zabronione.

4. Odpowiedzialność

ITCenter dokłada wszelkich starań, żeby kontent serwisu był aktualny i kompletny, może on jednak zawierać błędy. ITCenter nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie i/lub pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu internetowego, jak również nie odpowiada za szkody spowodowane pobieraniem materiałów tego serwisu i ich dalszą eksploatacją, nawet gdy o możliwości szkody użytkownik został powiadomiony.

ITCenter nie bierze odpowiedzialności za materiały publikowane na stronach, do których odnośniki znaleźć można w niniejszym serwisie. Użytkownik decydując się na skorzystanie z odnośników, aby uzyskać dostęp do stron podmiotów trzecich czyni to na własną odpowiedzialność.

5. Informacje o usługach i produktach

ITCenter zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania zawartości serwisu, w tym informacji o oferowanych usługach i produktach, w każdym momencie bez uprzedniego powiadamiania użytkowników. Treści będące częścią kontentu serwisu mają charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

6. Informacje o firmie

ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa KRS: 0000779010 Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego NIP: 9512481556

7. Zmiany noty prawnej

ITCenter zastrzega sobie prawo do modyfikowania powyższych informacji w dowolnym momencie. Wprowadzane zmiany stają się wiążące dla użytkowników w momencie ich publikacji.

 

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Na rynku od 1997 roku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Jesteśmy ekspertami w Transformacji Cyfrowej.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Rozumiemy Twój biznes - sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

© ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter