English English Version Visit Us On Facebook Visit Us On Linkedin Blog Blog Pomoc Pomoc
CTA

Firma

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu….

22 lat doświadczenia

Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej z umiejętnością rozpoznania potrzeb przedsiębiorstw. Profesjonalnie rozwiązaniami IT zajęliśmy się 22 lat temu, tj. w 1997 roku, w zupełnie innej epoce – zarówno informatycznie, jak i gospodarczo. Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego. Mając doskonałą orientację w organizacji procesów w przedsiębiorstwie i rozległe doświadczenie informatyczne potrafiliśmy szybko i skutecznie dostarczyć przedsiębiorstwom dopasowane do ich specyfiki systemy informatyczne. Nasza oferta szybko objęła wszystkie elementy systemu w warstwie teletechnicznej, sprzętowej oraz oprogramowaniu. Od kilkunastu lat budujemy również własne rozwiązania programistyczne i z powodzeniem implementujemy je w przedsiębiorstwach, w których ogólnodostępne standardy nie spełniają oczekiwań.

Działamy skutecznie i operatywnie. Pracujemy w doświadczonym, bogatym w szerokie kompetencje i przekrojowe umiejętności zespole. Umiemy rozwiązywać złożone problemy związane z informatyzacją oraz utrzymaniem w ruchu systemów informatycznych. Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu….

Zapraszamy do współpracy.

 • 45
  specjalistów w 9 działach
 • 22
  lat na rynku
 • 200
  aktywnych klientów
 • 200
  wdrożonych rozwiązań, w tym ponad 50 własnych
 • 120
  systemów informatycznych otoczonych stałą opieką
firma

Twój sukces

Information Technology (Technologia informacyjna) to zestaw narzędzi informatycznych wspomagających procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. Wartość informatyzacji w nowoczesnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie jest nie do przecenienia. Większość kluczowych procesów i strategicznych obszarów przedsiębiorstwa wspomagana jest informatycznie przez zaawansowane systemy i specjalistów, którzy je dostarczają.

Zarządzanie i utrzymanie w ruchu tych systemów jest dużym wyzwaniem, wymagającym stałego podejmowania trafnych decyzji oraz zespołu dysponującego przekrojową wiedzą i doświadczeniem z zakresu informatyki i organizacji biznesu. Nasza firma dysponuje potencjałem umożliwiającym wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Sukces nowoczesnego przedsiębiorstwa uzależniony jest w dużej mierze od narzędzi informatycznych, dzięki którym może ono zapewnić sobie przewagę konkurencyjną, zwiększyć możliwości operacyjne, zorganizować wydajny przepływ informacji i precyzyjnie raportować o kluczowych dla biznesu zdarzeniach. Dostarczamy narzędzi informatycznych niezbędnych do rozwoju i efektywnego funkcjonowania Małych i Średnich przedsiębiorstw we wszystkich obszarach działalności operacyjnej.

Rozwiązania dla Twojego sukcesu….

Dlaczego IT Center?

20 lat doświadczenia

zespół doświadczonych ekspertów

gwarancja jakości usług

szeroki zakres usług

wsparcie 24/7

oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Działamy Lokalnie, Myślimy Globalnie.

Partnerzy

Szukaj na stronie

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

ul. E. Romera 10
02-784 Warszawa
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

Polityka prywatności
Nota prawna

gowork
© ITCenter 2018      Projekt i wykonanie ITCenter
Wersja na komputer
Scroll Up