CTA

Firmy produkcyjne

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ FIRM PRODUKCYJNYCH W ERZE TRANSFORMACJI CYFROWEJ I PRZEMYSŁU 4.0 ZALEŻNA JEST OD ZASTOSOWANIA ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ INTELIGENTNYCH:

Dzisiejsze czasy określane są czwartą rewolucją przemysłową. W erze cyfrowej transformacji i Przemysłu 4.0, dla biznesu i produkcji, kluczowe staje się, by wykorzystywać możliwości, które niosą za sobą nowopowstające technologie. W globalnej gospodarce dzisiaj dochodzi do silnych procesów integracji pracy ludzi oraz maszyn z Internetem za pomocą technologii informatycznych. Zastosowanie inteligentnej automatyzacji przy produkcji towarów pozwala na osiągnięcie większej wydajności, produktywności oraz elastyczności. Właśnie dzięki większej elastyczności, producenci mogą lepiej dostosowywać się do potrzeb klientów i reagować na zmiany rynku. Możliwa staje się masowa konfiguracja czy personalizacja produktów, a integracja danych pochodzących z procesów produkcyjnych z danymi pochodzącymi z pozostałych operacji przebiegających w przedsiębiorstwie, umożliwia podejmowanie lepszych i szybszych decyzji biznesowych. Coraz większą uwagą cieszą się systemy typu Product Information Management, które umożliwiają kliento-centrycznym organizacjom sprostać dynamicznie zmieniającym się i wyśrubowanym wymaganiom na dojrzałych rynkach. Dostępne na rynku rozwiązania wspierające Przemysł 4.0 pomagają firmom skoncentrować się na klientach, dzięki integracji wszystkich procesów zachodzących w organizacji (w tym zarządzanie łańcuchem dostaw oraz produkcją).

Zastosowanie rozwiązań Przemysłu 4.0 powoduje praktyczne korzyści dla organizacji. Oto niektóre z nich:

 • wzrost produktywności,
 • wzrost efektywności kosztowej produkcji,
 • większa elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta i sytuacji na rynku,
 • większa zwinność produkcji,
 • elastyczne dostosowanie do operacji i modeli biznesowych,
 • możliwość poszukiwania źródeł przewagi konkurencyjnej w mniej oczywistych obszarach działalności organizacji (e-bok, sprawna logistyka, etc).
firmy produkcyjne
W ITCenter od ponad 22 lat wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie stojących przed nimi informatycznych wyzwań. W odpowiedzi na zaawansowane potrzeby naszych klientów, buzując na innowacjach Przemysłu 4.0 stworzyliśmy szereg rozwiązań informatycznych dla branży produkcyjnej. Należą do nich:

system wspierający logistykę produkcyjna i łańcucha dostaw,

platforma sprzedaży e-commerce/B2B,

system wspierający logistykę magazynową,

system wspierający logistykę transportową.

Rozwiązania te umożliwiają:

 • Wydajne zarządzanie łańcuchem dostaw,
 • wydajną komunikację z otoczeniem organizacji (klienci, kontrahenci, dostawcy),
 • Optymalizację w obszarze gospodarki magazynowej (towary, surowce i wyroby gotowe),
 • Planowanie, realizację i rozliczanie produkcji,
 • obsługę zamówień od odbiorców, w tym między innymi e-commerce, wydajną organizację sprzedaży B2B, automatyzację obsługi produkcji na zamówienie,
 • ekspedycję towarów,
 • obsługę transportu własnego i dostaw,
 • obsługę wysyłek,
 • obsługę reklamacji i zwrotów,
 • obsługę relacji z klientem w oparciu o CRM,
 • granularną kontrolę kosztów logistycznych.
Rozwiązania klasy ERP

Systemy ERP do Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie, którego głównym celem jest integrowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, usprawnienie przepływu informacji oraz uproszczenie procesów biznesowych. Współczesne systemy ERP obejmują całość procesów produkcji i dystrybucji. Oprogramowanie ERP pomaga zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi zachodzącymi w organizacjach, wspierają procesy biznesowe w zakresie finansów, księgowości, środków trwałych. marketingu, zakupów i sprzedaży, magazynu i zapasów, w produkcji, serwisie oraz w zarządzaniu projektami. Obecnie mamy do czynienia z nowym standardami oprogramowania, które pozwalają na pracę w sieci, dzięki czemu aplikacje są w stanie sprawnie reagować na zmiany w czasie rzeczywistym i skutecznie wspierają procesy podejmowania decyzji.

Interesuje Cię system ERP lub rozwój jego funkcjonalności?

Jesteśmy ekspertami od wielu systemów i rozwiązań ERP. Wdrażamy rozwiązania wiodących producentów zintegrowanych systemów zarządzania jak: Asseco BS, Comarch, Insoft.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi: doradztwo, utrzymanie systemów i ich infrastruktury, opiekę powdrożeniową, serwis oprogramowania, rozwój modułów, rozszerzania i integracje, modyfikacje programistyczne, rozwój dodatkowych aplikacji, rozszerzenia, niestandardowe wydruki i raporty.

Posiadamy również własne autorskie rozwiązania i moduły dziedzinowe współpracujące i integrowalne z najpopularniejszymi rozwiązaniami ERP. W ramach adaptacji budujemy rozległe rozwiązania komplementarne do systemów ERP, uzupełniając funkcjonalności dostarczane przez ich twórców.

Optymalizuj koszty i działaj elastycznie.

Postaw na nowoczesną infrastrukturę IT.

BPM

Rozwiązanie klasy BPM to rozwiązanie zaprojektowane do automatyzacji procesów biznesowych oraz do zarządzania obiegiem dokumentów. Dzięki rozwiązaniu klasy BPM tworzenie i uruchamianie procesów biznesowych jest znacznie łatwiejsze i nie wymaga.

W przedsiębiorstwach, które codziennie obsługują kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt różnych rodzajów dokumentów, zapamiętanie sztywnych zasad zarządzania nimi nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto zdecydować się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, który pomoże w uporządkowaniu procesów biznesowych, a także zoptymalizuje i zautomatyzuje codzienną pracę nawet w obrębie obiegów o wysokim poziomie skomplikowania.

Business Intelligence

Coraz bardziej konkurencyjne rynki wymuszają podejmowanie coraz lepszych decyzji i coraz bardziej trafnych wyborów. W takim szybkozmiennym świecie analityka biznesowa zyskuje na wadze, ponieważ sprawne i skuteczne zarządzanie biznesem zależy od sprawowania kontroli nad przebiegającymi procesami. A tylko szczegółowe informacje o rzeczywistym przebiegu procesów dają możliwość pełnej i szybkiej oceny ich efektywności.

Business intelligence czyli rozwiązania do analizy i raportowania zgromadzonych danych, umożliwiają zdobycie przewagi konkurencyjnej, kontrolowanie wskaźników opisujących stan przedsiębiorstwa, umożliwiają wyznaczanie nowych trendów rozwojowych i prognozowanie zmian.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich metod, zwiększ trafność i szybkość podejmowania decyzji biznesowych. Zapewnij szybki wgląd w najważniejsze procesy i wskaźniki swojej organizacji.

Outsourcing IT

Często przeszkodą w osiągnięciu sukcesu w biznesie są wysokie koszty związane z utrzymaniem własnego działu informatycznego. Przedsiębiorcy szukają więc rozwiązania, które umożliwi nie tylko optymalizację pracy, ale także redukcję kosztów. Jednym ze skutecznych sposobów na efektywne zarządzanie zasobami firmy jest outsourcing IT.

Termin outsourcing to angielski skrót od wyrażenia: outside – resource – using. Outsourcing IT oznacza powierzenie obsługi informatycznej firmie zewnętrznej, która odpowiada za realizację działań bądź wspiera infrastrukturę IT.

Jeżeli chcesz skupić na kluczowych działaniach dla Twojego biznesu, pozwól nam zająć się wsparciem IT Twojej organizacji.

Wspieramy Cię w Twojej codziennej pracy.

Również Ty dołącz do globalnej rewolucji przemysłowej, dzięki wykorzystaniu naszych innowacyjnych rozwiązań i naszej wiedzy wyniesionej z praktycznych doświadczeń.
Chcesz planować produkcję i monitorować technologię?
dwa koła zębate i dwie strzałki

rozwiązania do wspomagania produkcji

Chcesz efektywnie zarządzać zapasami, monitorować stan zamówień i kontrolować pracę magazynu?
dwa koła zębate

rozwiązania klasy WMS

Chcesz skutecznie raportować i monitorować wskaźniki swojego Przedsiębiorstwa?
ikona notatnika

system raportowania klasy Business Intelligence

Chcesz zapewnić wygodę swoim odbiorcom oraz szybki i mobilny dostęp do Twojej oferty?

platforma internetowa B2B zintegrowana z Twoim ERP

Chcesz, aby Twoi pracownicy pracowali w terenie, obsługiwali zamówienia u Twoich klientów?

systemy mobilne dla wsparcia presellingu i vansellingu

Chcesz szybciej i taniej docierać do swoich odbiorców transportem własnym?
ikona przedstawiająca świat i strzałki

narzędzia do planowania tras, zarządzania i kontroli floty oraz monitorowania pojazdów

Chcesz prowadzić sprzedaż w sklepach detalicznych?

rozwiązania POS dla sieci sklepów i centrali

urządzenia fiskalne i urządzenia towarzyszące

Chcesz być lepiej widoczny w Internecie, poszerzyć krąg odbiorców?

witryny www, reklama, SEO, pozycjonowanie

O czymś zapomnieliśmy?
Twoje przedsiębiorstwo ma potrzeby w innym zakresie?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Skontaktuj się z nami

Szukaj na stronie

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

Oddział Białystok
ul. Warszawska 14
15-063 Białystok
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

© ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter