CTA

Firmy usługowe

Świadcząc usługi dla klientów prywatnych i biznesowych musisz polegać na sprawnym systemie informatycznym, który umożliwia:
  • ewidencję i zarządzanie zgłoszeniami
  • wewnętrzny obieg dokumentów
  • planowanie i monitorowanie prac
  • komunikację za pomocą platformy obsługi klienta
  • prowadzenie sprzedaży, księgowości, HR
  • gromadzenie danych o klientach i relacji z nimi
  • planowanie pracy zespołu
  • komunikację za pomocą contact center
  • helpdesk
helpdesk
Obecnie trudno wyobrazić sobie działanie profesjonalnej firmy bez systemu informatycznego i odpowiedniego oprogramowania. Stosowanie nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań to metoda na wyróżnienie się wśród konkurencji, ale także zoptymalizowanie procesów. Proponowane przez nas rozwiązania są kompleksowe, wspomagają różne aspekty prowadzonej działalności. To skuteczne narzędzia, pomagające osiągnąć lepszy wynik biznesowy. Oferta skierowana jest zarówno dla jednoosobowych przedsiębiorców, jak i właścicieli dużych przedsiębiorstw, zatrudniających kilkuset pracowników i posiadających filie oraz oddziały.
Chcesz, aby Twoi pracownicy pracujący w terenie mieli natychmiastowy dostęp do zleceń i informacji?

Urządzenia i aplikacje mobilne dla pracowników

Chcesz prowadzić rezerwację i sprzedaż usług przez Internet?

Internetowy system obsługi klienta

Chcesz być lepiej widoczny w Internecie, poszerzyć krąg potencjalnych odbiorców?

Witryny www

Pozycjonowanie SEO, Reklama

Chcesz efektywnie i wielokanałowo komunikować się z klientami?
ikony dwóch osób i dwie strzałki

vPBX i contact center

Chcesz, aby w Twojej firmie było jedno źródło wiedzy o kontrahentach i relacji z nimi?

Rozwiązania klasy CRM

Oprogramowanie w biznesie – zwiększ konkurencyjność swojej firmy

Funkcjonowanie firmy bez dostępu do nowoczesnych rozwiązań technicznych – poczynając od innowacyjnego sprzętu, a kończąc na systemach informatycznych umożliwiających sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem? To zadanie możliwe, jednak niezwykle trudne. Nie da się zaprzeczyć, że coraz więcej firm unowocześnia swoje usługi, wychodząc z ofertą naprzeciw potrzebom klientów. Udoskonalane są między innymi procedury obsługi klienta, a także usprawniane procesy realizacji zamówień.

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań jest korzystne zarówno dla dużych firm, jak i mniejszych przedsiębiorców. Należy pamiętać o tym, że bez względu na branże, należy stale udoskonalać swoje standardy.

Firmy usługowe stanowią znaczną część wszystkich przedsięwzięć w Polsce – ponad 40%. Pod pojęciem firm usługowych kryją się różnorodne przedsiębiorstwa na przykład firmy informatyczne, sprzątające, pracownie geodezyjne, architektoniczne. Nie da się zaprzeczyć, że każda branża, w pewnym zakresie, rządzi się swoimi prawami. Nie w każdym przypadku sprawdzą się programy kierowane ogólnie do sektora usługowego. Oprogramowanie dla firm usługowych powinno umożliwić zapanowanie nad wybranym procesem w biznesie.

Jakie oprogramowanie dla firm usługowych wybrać? Na wskazane pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Należy wybrać takie oprogramowanie, które nie tylko będzie spełniać oczekiwania, ale również będzie zgodne z profilem działalności firmy. Przed podjęciem decyzji warto jest zapoznać się z funkcjonalnością danego oprogramowania, a także interfejsem.

Należy pamiętać o tym, że wybrane oprogramowanie ma usprawnić procesy w firmie. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą, jakie rozwiązania w danym przypadku będą najkorzystniejsze, przybliżą funkcjonalność danego oprogramowania.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne oprogramowanie? Nie da się zaprzeczyć, że obecnie trudno prowadzić firmę, bez inwestowania w innowacyjne rozwiązania informatyczne. Przede wszystkim usprawniają i podnoszą efektywność zarządzania, a także efektywność pracy, ułatwiają dostęp do informacji, minimalizują koszty, a także zwiększają konkurencyjność firmy. To tylko niektóre powody, dla których warto zdecydować się na wdrożenie w firmie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

O czymś zapomnieliśmy?
Twoje przedsiębiorstwo ma potrzeby w innym zakresie?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Skontaktuj się z nami

Szukaj na stronie

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

ul. E. Romera 10
02-784 Warszawa
Zobacz na mapie
Oddział Białystok
ul. Warszawska 14
15-063 Białystok
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

© ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter