CTA

Firmy usługowe

ŚWIADCZĄC INNOWACYJNE USŁUGI DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH I BIZNESOWYCH MUSISZ POLEGAĆ NA SYSTEMIE INFORMATYCZNYM DOPASOWANYM DO TWOJEJ BRANŻY.

Transformacja cyfrowa to olbrzymi przełom w funkcjonowaniu organizacji. Polega ona na wykorzystaniu nowoczesnych technologii we wszystkich obszarach działań przedsiębiorstwa. Jej efektem jest synergia innowacyjnych rozwiązań (głównie cyfrowych ale również i procesowych), które w rezultacie tworzą nowe modele dla funkcjonowania biznesów.

Obecnie trudno wyobrazić sobie działanie profesjonalnej firmy bez elastycznego i efektywnego systemu informatycznego. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań to metoda na wyróżnienie się wśród konkurencji, ale także zoptymalizowanie procesów i zyskanie przewagi konkurencyjnej.

Możliwości systemów informatycznych wspierających biznesy usługowe były przez lata mocno ograniczone, co było podyktowane względami technologicznymi. Obecnie jednak, w erze cyfrowej transformacji, przedsiębiorstwa mogą cieszyć się ogromem funkcjonalności.

Proponowane przez ITCenter rozwiązania są kompleksowe, wspomagają różne aspekty działalności firm usługowych. Wspierają w drodze do cyfrowych przemian. To skuteczne narzędzia, pomagające osiągnąć lepsze wyniki biznesowe. Są elastyczne, intuicyjne w użyciu, dopasowane do poszczególnych branż, pozwalają na integrację i umożliwiają wygodną analizę danych.

helpdesk

Oprogramowanie w biznesie – zwiększ konkurencyjność swojej firmy

Coraz więcej firm unowocześnia swoje usługi, wychodząc z ofertą naprzeciw potrzebom klientów. Udoskonalane są między innymi procedury obsługi klienta, a także usprawniane są procesy realizacji zamówień. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań jest korzystne zarówno dla dużych firm, jak i mniejszych przedsiębiorców. Należy pamiętać o tym, że bez względu na branże, aby utrzymać przewagę należy stale udoskonalać swoje procesy.

Firmy usługowe stanowią znaczną część wszystkich przedsięwzięć w Polsce – ponad 40%. Pod pojęciem firm usługowych kryją się różnorodne przedsiębiorstwa na przykład firmy informatyczne, sprzątające, pracownie geodezyjne, architektoniczne. Każda branża rządzi się swoimi prawami. Nie w każdym przypadku sprawdzą się programy kierowane ogólnie do sektora usługowego. Oprogramowanie dla firm usługowych powinno przede wszystkim umożliwić zapanowanie nad kluczowym procesem w biznesie.

Jakie oprogramowanie dla firm usługowych wybrać?

Na wskazane pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Należy wybrać takie oprogramowanie, które nie tylko będzie spełniać oczekiwania, ale również będzie zgodne z profilem działalności firmy. Przed podjęciem decyzji warto jest zapoznać się z funkcjonalnością ale i interfejsem danego oprogramowania.

Należy pamiętać o tym, że wybrane oprogramowanie ma usprawnić procesy w firmie. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą, jakie rozwiązania w danym przypadku będą najkorzystniejsze i przybliżą funkcjonalność danego oprogramowania.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne doradztwo w wyborze oprogramowania?

Obecnie trudno prowadzić firmę, bez inwestowania w innowacyjne rozwiązania informatyczne. Szerokie i bardzo zróżnicowane potrzeby doprowadziły na przestrzeni lat do powstania bardzo licznej grupy rozwiązań gotowych adresujących potrzeby wybranych branż czy organizacji o określonym profilu. Warto zweryfikować, czy dane drzwi nie zostały już kiedyś otwarte. Prędzej czy później przedsiębiorcy stają przed pytaniem: dostosować organizację do możliwości danego narzędzia czy wykreować narzędzie zgodne z unikalnymi wymaganiami. Bardzo często okazuje się, że najbardziej efektywne jest podejście, które zakłada możliwość daleko idącej adaptacji gotowych i dojrzałych rozwiązań informatycznych.

Oferta skierowana jest zarówno dla jednoosobowych przedsiębiorców, jak i właścicieli dużych przedsiębiorstw, zatrudniających kilkuset pracowników, posiadających liczne filie oraz oddziały.


W ITCenter od ponad 22 lat wspieramy przedsiębiorstwa w ich wyzwaniach biznesowych i informatycznych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów z branży usługowej, stworzyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań. Należą do nich:

platforma sprzedaży e-commerce/B2B,

system wspierający logistykę usług w terenie.

W ERZE CYFROWEJ TRANSFORMACJI SYSTEMY INFORMATYCZNE DLA FIRM USŁUGOWYCH POWINNY UMOŻLIWIAĆ:

 • ewidencję i zarządzanie zgłoszeniami,
 • wydajny obieg dokumentów i informacji,
 • planowanie ale i kontrole realizowanych zleceń,
 • obsługę reklamacji,
 • prowadzenie sprzedaży, księgowości, HR
 • wydajną komunikację z otoczeniem organizacji (klienci, kontrahenci, podwykonawcy),
 • obsługę relacji z klientem w oparciu o CRM,
 • planowanie pracy zespołu
 • Omnicommerce - platforma sprzedażowa przeznaczone dla handlu e-commerce.

  W odpowiedzi na potrzeby rynku, uwzględniając nowoczesne trendy branżowe, stworzyliśmy Omnicommerce – nowoczesną, kompleksową, internetową platformę sprzedażową wzbogaconą o rozwiązania do obsługi i optymalizacji procesów handlowych i biznesowych. To autorskie rozwiązanie o bogatych funkcjonalnościach bazowych, które daje szerokie możliwości adaptacyjne. Platforma Omnicommerce to również kanał komunikacyjny dla relacji klient – firma oraz firma – dostawcy.

  Wbudowana w architekturę możliwość zarządzania PIM (Product Information management) umożliwia efektywną pracę z modyfikowalnymi złożonymi produktami. System pozwala na zarządzanie wiedzą o produkcie, cyklami życia (wytwarzania) produktu oraz jego zapotrzebowaniem dla sprzedaży.

  Dowiedz się więcej o naszym specjalistycznym rozwiązaniu!

  Omnicommerce to element składowy naszego innowacyjnego, kompleksowego ekosystemu produktów cyfrowych doskonale dostosowanego do firm z branży handlowej, w skład którego wchodzą również:

  Sprawdź nasze autorskie specjalistyczne rozwiązanie dla firm usługowych. Poznaj SOTiPM (system zarządzania transportem i pracownikami mobilnymi).

  System posiada specjalistyczne funkcjonalności dostosowane dla następujących branż:

  • Odbiór, transport i utylizacja odpadów
  • Dystrybucja towarów, dostawy, odbiory od klientów.
  • Serwis i utrzymanie w ruchu urządzeń i infrastruktury
  • Wynajem sprzętu i wyposażenia
  • Usługi u Klienta
  • Merchandising i Sprzedaż w terenie
  • Transport żywca i pasz
  • Transport z wykorzystaniem cystern

  Zobacz jak organizujemy i usprawniamy pracę Twoich ...

  • Kierowców
  • Handlowców
  • Serwisantów
  • Ankieterów
  • Kurierów
  • Przedstawicieli medycznych
  • Kontrolerów jakości
  • Przedstawicieli farmaceutycznych
  • Kierowników działów obsługi klienta
  • Kierowników działów transportu
  • Kierowników działów sprzedaży
  Dowiedz się więcej
  Rozwiązania klasy ERP

  Systemy ERP do Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie, którego głównym celem jest integrowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, usprawnienie przepływu informacji oraz uproszczenie procesów biznesowych. Współczesne systemy ERP obejmują całość procesów produkcji i dystrybucji. Oprogramowanie ERP pomaga zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi zachodzącymi w organizacjach, wspierają procesy biznesowe w zakresie finansów, księgowości, środków trwałych. marketingu, zakupów i sprzedaży, magazynu i zapasów, w produkcji, serwisie oraz w zarządzaniu projektami. Obecnie mamy do czynienia z nowym standardami oprogramowania, które pozwalają na pracę w sieci, dzięki czemu aplikacje są w stanie sprawnie reagować na zmiany w czasie rzeczywistym i skutecznie wspierają procesy podejmowania decyzji.

  Interesuje Cię system ERP lub rozwój jego funkcjonalności?

  Jesteśmy ekspertami od wielu systemów i rozwiązań ERP. Wdrażamy rozwiązania wiodących producentów zintegrowanych systemów zarządzania jak: Asseco BS, Comarch, Insoft.

  W naszej ofercie znajdziesz między innymi: doradztwo, utrzymanie systemów i ich infrastruktury, opiekę powdrożeniową, serwis oprogramowania, rozwój modułów, rozszerzania i integracje, modyfikacje programistyczne, rozwój dodatkowych aplikacji, rozszerzenia, niestandardowe wydruki i raporty.

  Posiadamy również własne autorskie rozwiązania i moduły dziedzinowe współpracujące i integrowalne z najpopularniejszymi rozwiązaniami ERP. W ramach adaptacji budujemy rozległe rozwiązania komplementarne do systemów ERP, uzupełniając funkcjonalności dostarczane przez ich twórców.

  Optymalizuj koszty i działaj elastycznie.

  Postaw na nowoczesną infrastrukturę IT.

  Dowiedz się więcej o Wapro ERP by ASSECO

  Dowiedz się więcej o COMARCH ERP

  BPM

  Rozwiązanie klasy BPM to rozwiązanie zaprojektowane do automatyzacji procesów biznesowych oraz do zarządzania obiegiem dokumentów. Dzięki rozwiązaniu klasy BPM tworzenie i uruchamianie procesów biznesowych jest znacznie łatwiejsze i nie wymaga.

  W przedsiębiorstwach, które codziennie obsługują kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt różnych rodzajów dokumentów, zapamiętanie sztywnych zasad zarządzania nimi nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto zdecydować się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, który pomoże w uporządkowaniu procesów biznesowych, a także zoptymalizuje i zautomatyzuje codzienną pracę nawet w obrębie obiegów o wysokim poziomie skomplikowania.

  Dowiedz się więcej

  Business Intelligence

  Coraz bardziej konkurencyjne rynki wymuszają podejmowanie coraz lepszych decyzji i coraz bardziej trafnych wyborów. W takim szybkozmiennym świecie analityka biznesowa zyskuje na wadze, ponieważ sprawne i skuteczne zarządzanie biznesem zależy od sprawowania kontroli nad przebiegającymi procesami. A tylko szczegółowe informacje o rzeczywistym przebiegu procesów dają możliwość pełnej i szybkiej oceny ich efektywności.

  Business intelligence czyli rozwiązania do analizy i raportowania zgromadzonych danych, umożliwiają zdobycie przewagi konkurencyjnej, kontrolowanie wskaźników opisujących stan przedsiębiorstwa, umożliwiają wyznaczanie nowych trendów rozwojowych i prognozowanie zmian.

  Dzięki wykorzystaniu nowatorskich metod, zwiększ trafność i szybkość podejmowania decyzji biznesowych. Zapewnij szybki wgląd w najważniejsze procesy i wskaźniki swojej organizacji.

  Dowiedz się więcej

  Outsourcing IT

  Często przeszkodą w osiągnięciu sukcesu w biznesie są wysokie koszty związane z utrzymaniem własnego działu informatycznego. Przedsiębiorcy szukają więc rozwiązania, które umożliwi nie tylko optymalizację pracy, ale także redukcję kosztów. Jednym ze skutecznych sposobów na efektywne zarządzanie zasobami firmy jest outsourcing IT.

  Termin outsourcing to angielski skrót od wyrażenia: outside – resource – using. Outsourcing IT oznacza powierzenie obsługi informatycznej firmie zewnętrznej, która odpowiada za realizację działań bądź wspiera infrastrukturę IT.

  Jeżeli chcesz skupić na kluczowych działaniach dla Twojego biznesu, pozwól nam zająć się wsparciem IT Twojej organizacji.

  Wspieramy Cię w Twojej codziennej pracy.

  Dowiedz się więcej

  O czymś zapomnieliśmy?
  Twoje przedsiębiorstwo ma potrzeby w innym zakresie?
  Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.
  Skontaktuj się z nami

  Krótko o nas

  Spółka informatyczna. Na rynku od 1997 roku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

  Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

  Jesteśmy ekspertami w Transformacji Cyfrowej.

  Kompetentni, operatywni, skuteczni.

  Rozumiemy Twój biznes - sprawdź nas.


  Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

  Jak nas znaleźć

  ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  ul. L. Kondratowicza 37
  03-285 Warszawa
  Zobacz na mapie

  KRS: 0000779010
  NIP: 9512481556

  © ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter