CTA

Rozwiązania POS – nowoczesne i ekonomiczne

dodane: 24 czerwiec przez: Daniel Filipek
Rozwiązania POS – nowoczesne i ekonomiczne

Obecnie przedsiębiorcy stoją przed wieloma wyzwaniami, stawianymi między innymi przez konkurencyjne podmioty, dbające o rozwój oraz szukające skutecznych metod na poszerzenie grona klientów. Zaawansowane rozwiązania IT dla biznesu są dużym wsparciem w prowadzeniu działalności, umożliwiają sprawniejsze zarządzanie firmą. System POS (Point of Sale) to nowoczesne narzędzie do zarządzania siecią sprzedaży detalicznej. Na system sprzedaży składa się zestaw urządzeń oraz dedykowane oprogramowanie.

Proponowane rozwiązania POS

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania POS m.in. Insoft, PCMartket PCPOS i MiniMarket. Chcielibyśmy podkreślić, że naszym celem jest dostarczenie rozwiązań pozwalających na zintegrowanie oprogramowania ze wszystkimi urządzeniami, dzięki czemu stworzony zostanie spójny system sprzedaży.

Ze względu na fakt, że systemy POS posiadają wiele zalet i trudno byłoby zgromadzić je w jednym miejscu, zdecydowaliśmy się przedstawić wyłącznie kilka z nich:

 • zwiększenie efektywności procesu sprzedaży,
 • przyspieszenie procesu obsługi klienta,
 • obsługa programu lojalnościowego,
 • płynny przepływ informacji dot. stanu magazynowego, cen, promocji,
 • możliwość dostosowania promocji do wyników sprzedażowych w danej lokalizacji,
 • możliwość prowadzenia przez centralę kartotek towarowych, ustalania cen, zarządzania zakupami,
 • raportowanie i analiza sprzedaży, możliwość generowania raportów dla wybranych danych,
 • prosty system składania zamówień do centrali w czasie rzeczywistym,
 • intuicyjna obsługa dostaw, możliwość wprowadzenia dostaw przy wykorzystaniu terminali,
 • możliwość rozliczania zmian kasjerów,
 • zestawienia koszykowe oraz raportowanie utargów, możliwość kontroli stanu kasy w czasie rzeczywistym,
 • możliwość ustalenia statusu towarów przy zamówieniach,
 • usprawnienie procesu przesyłania dokumentów z centrali do sklepu i ze sklepu do centrali, system powiadomień obsługi o dokumentach oczekujących na akceptację, ustalenie uprawnień do odbioru dokumentów.

Rozwiązania POS znajdujące się w naszej ofercie są kompatybilne z terminalami płatniczymi wiodących producentów, co znacznie przyspiesza czas obsługi klienta, a także eliminuje możliwość popełnienia błędów przez obsługę, polegających np. na wprowadzeniu nieprawidłowej kwoty transakcji do terminala lub zakończeniu paragonu jeszcze przed otrzymaniem autoryzacji od akceptanta.

Oprogramowanie dedykowane firmom

Omawiając oprogramowanie POS trudno nie wspomnieć o innych oprogramowaniach dedykowanych firmom, jak np. o oprogramowaniu CRM, które posiadają szereg zalet. Takie oprogramowanie jest jednym z najważniejszych elementów dobrze prosperującej firmy. To także zwiększenie kontroli nad pracą pracowników, sposób na ograniczenie zbędnych wydatków oraz zwiększenie wpływów. Niezaprzeczalnie wpływa na optymalniejszą organizację działań w firmie, a co za tym idzie sprawniejszą obsługę klientów.

Choć rynek wręcz przesycony jest gotowymi rozwiązania, tak tylko oprogramowanie dedykowane posiada indywidualnie opracowane funkcje – w końcu to właśnie funkcjonalność przesądza o atrakcyjności, a przede wszystkim użyteczności danego oprogramowania.  Tylko wdrożenie dedykowanego oprogramowania pozwoli na pełną optymalizację procesów w firmie.

Należy zauważyć, że to nowoczesne firmy, stale dbające o rozwój, są najbardziej konkurencyjne na rynku. Obecnie ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie dużego przedsiębiorstwa, w którym zachodzi wiele procesów, bez dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Dedykowane oprogramowanie dla firm jest desygnatem biznesu XXI wieku – rozwiązaniem, nad którego wdrożeniem powinien zastanowić się każdy przedsiębiorca. Świat nowych technologii stwarza ogromne możliwości rozwoju dla firm. Narzędzia IT dla biznesu są coraz bardziej funkcjonalne oraz dostosowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Na rynku od 1997 roku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Jesteśmy ekspertami w Transformacji Cyfrowej.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Rozumiemy Twój biznes - sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

© ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter