CTA
Skorzystaj z naszego kalkulatora usług IT
logo itcenter.pl
 • Kompleksowa, efektywna i bezpieczna obsługa informatyczna dla firm

  zarządzanie siecią, helpdesk, administracja serwerami, outsourcing

 • Efektywnie wspieramy naszych klientów w transformacji cyfrowej, we wdrażaniu innowacji IT oraz w realizacji złożonych celów biznesowych

  Pozwól nam zabrać Cię w inteligentną podróż już teraz!

Nasze przewagi w IT:

Efektywność

Najlepsza efektywność (również kosztowa) przy utrzymaniu komfortu pracy użytkowników

Szybki start

Gwarancja szybkiego startu oraz natychmiastowe efekty, już od początku współpracy

ISO 9001:2015

Krótkie czasy reakcji: ISO 9001:2015

ISO/IEC 27001:2013

Bezpieczeństwo informacji w oparciu o: ISO/IEC 27001:2013

Gwarancje bezpieczeństwa

Zagwarantowane w umowie bezpieczeństwo Twojej infrastruktury informatycznej

Wsparcie RODO

Wsparcie RODO

Partnerstwo

Partnerstwo we współpracy z klientami

Dopasowanie

Zakres usług każdorazowo dopasowany jest do Twoich potrzeb, celów oraz możliwości

Eksperckość

Zawsze wysoki poziom obsługi

Innowacyjny
Know-How

Tworzymy nowatorskie rozwiązania, wytyczamy nowe standardy w branży

ITCenter zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm z różnych branż. Nasze usługi IT dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań Klienta z uwzględnieniem wszystkich jego potrzeb. W skład naszej oferty wchodzi szeroko pojęta obsługa informatyczna, w tym outsourcing IT, administracja systemami i helpdesk. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy od lat zajmują się obsługą informatyczną firm.

Przy zarządzaniu systemami informatycznymi naszych Klientów, wykorzystujemy nowoczesne technologie, zdobytą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu najlepsze rozwiązania. Dbamy o pełną obsługę informatyczną, utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej oraz tworzymy efektywne, wydajne i przyjazne środowisko dla użytkowników. Dzięki naszemu zespołowi będziesz mieć pewność, że Twój system informatyczny działa niezawodnie, przetwarzane w nim dane są bezpieczne, a aplikacje stale dostępne dla użytkowników. Jesteśmy po to, aby zagwarantować niezakłóconą pracę komputerów, serwerów oraz innych urządzeń.

Poznajmy się lepiej

Skorzystaj z pakietu BEZPIECZNY I SZYBKI START jeśli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu współpracy. Wybierz pakiet GWARANTOWANA EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA, jeśli wiesz że twoje potrzeby są niestandardowe i wolałbyś poznać nasze rekomendacje względem Twojego systemu jeszcze przed podpisaniem umowy o stałej współpracy.


PAKIET
BEZPIECZNY I SZYBKI START

Skorzystaj z darmowej konsultacji on-line, wyceny oraz pakietu BEZPIECZNY I SZYBKI START.
 • To usługa skierowana dla potencjalnych klientów, którzy potrzebują kompleksowego lub selektywnego wsparcia w zakresie IT i szukają sprawdzonego, bezpiecznego dostawcy, który możliwie szybko podejmie współpracę.
 • W ramach pakietu:
  • Zbadamy Twoje potrzeby informatyczne dzięki ustandaryzowanej ankiecie.
  • Pogłębimy wspólną znajomość podczas spotkania on-line.
  • Przedstawimy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
  • Umożliwimy Ci podpisanie umowy i rozpoczęcie stałej współpracy w trakcie maksymalnie 1 miesiąca czasu.
  • W ramach pierwszych tygodni współpracy nasi eksperci przeprowadzą ocenę informatyczną Twojej infrastruktury IT, wykażą potencjalne problemy bądź odstępstwa od norm i wymogów prawnych, jak również wskażą możliwe rozwiązania i środki zaradcze, których wdrożenie znacząco podniesie bezpieczeństwo, wydajność oraz komfort pracy w Twojej firmie.
 • Zalety Pakietu:
  • Ochronę i wsparcie otrzymujesz możliwie szybko – zazwyczaj w trakcie 2 tygodni od rozpoczęcia rozmów.
  • Poznajemy się bliżej w trakcie zacieśniania współpracy, kiedy Twoi pracownicy mają już niezbędne wsparcie a Twój System szybko uzyskuje niezbędną ochronę.
  • W pierwszych miesiącach współpracy powstanie indywidualna Roadmapa Twojego dalszego rozwoju informatycznego.


Podczas audytu zapoznamy się ze specyfiką Twojej organizacji a nasi eksperci zaproponują najlepsze rozwiązania, działania zaradcze oraz najbardziej optymalny dla obydwu stron model współpracy na przyszłość.

PAKIET GWARANTOWANA EFEKTYWNA I BEZPIECZNA WSPÓŁPRACA

Skorzystaj z darmowej konsultacji on-line a następnie pogłębionego audytu i ściśle dopasowanej oferty.
 • To usługa skierowana dla potencjalnych klientów, którzy potrzebują silnie zindywidualizowanego podejścia. Może ty wynikać z selektywnych potrzeb, specyfiki branży lub zastosowanych rozwiązań informatycznych.
 • W ramach pakietu:
  • Zbadamy Twoje potrzeby informatyczne dzięki ustandaryzowanej ankiecie.
  • Pogłębimy wspólną znajomość podczas spotkania on-line.
  • Przedstawimy ofertę przeprowadzenia ustrukturyzowanego audytu Badanie Stanu Systemu informatycznego oraz Twoich potrzeb.
  • Przeprowadzimy audyt Twojego ekosystemu IT, który pozwoli nam zweryfikować bezpieczeństwo oraz efektywność zasobów IT w Twojej organizacji, a także zidentyfikować istniejące i potencjalne zagrożenia.
  • Przedstawimy Ci plan inwestycyjny dostosowany do Twojej organizacji oraz precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę stałej współpracy.
  • Plan inwestycyjny będzie obejmował ocenę informatyczną Twojej infrastruktury IT, wykaże potencjalne problemy, jak również wskaże możliwe rozwiązania i środki zaradcze.
  • W przypadku akceptacji planu inwestycyjnego oraz indywidualnej oferty, przechodzimy do stałej współpracy.
 • Zalety Pakietu:
  • Poznajesz nasze kompetencje, podejście oraz standardy jeszcze przed podjęciem stałej współpracy.
  • Otrzymujesz kompleksową ocenę stanu swojego systemu informatycznego wraz z mapą jego rozwoju.
  • Warunki dalszej współpracy są bardzo silnie dostosowane do Twoich aktualnych oraz przyszłych potrzeb.

Niezależnie od wybranego pakietu wiedź, że:

 • W ramach współpracy z naszymi klientami możemy zagwarantować bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług oraz obsługiwanej infrastruktury informatycznej. Działamy zgodnie z certyfikowanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania i Bezpieczeństwa Informacji (ISO 9001 / ISO27001).
 • Zapewniamy najwyższe standardy obsługi zgłoszeń (już od początku współpracy) oraz ciągłości operacyjną infrastruktury informatycznej. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować dowolnie skomplikowane usługi oraz rozpocząć świadczenie kompleksowej obsługi informatycznej.
 • W ramach współpracy podpisujemy rygorystyczne SLA, które zobowiązuje nas do ZAGWARANTOWANIA BEZPIECZEŃSTWA I WSPÓLNIE USTALONEGO CZASU REAKCJI. Podejmując z nami współpracę na rok, możesz otrzymać GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA naszych usług oraz Twojej infrastruktury IT.
 • GWARANCJA EFEKTYWNOŚCI KOSZTOWEJ: Dbamy, by świadczone przez nas usługi były wykonywane efektywnie i jednocześnie przynosiły naszym klientom realne korzyści. Podejmujemy się tylko wyzwań, które zakończą się sukcesem i jednocześnie zapewnią najlepszą obsługę Twoim użytkownikom oraz które poprawią komfort i efektywność (w tym kosztową).

Nasze usługi

Poznaj nasze portfolio efektywnych i bezpiecznych usług wsparcia dla biznesu. Bez względu na to, gdzie zlokalizowana jest Twoja firma, możesz skorzystać z naszych zdalnych usług wsparcia. Oferujemy także obsługę bezpośrednią w woj. Mazowieckim, Podlaskim i Śląskim.


Kalkulator korzyści

Zobacz, co zyskujesz, powierzając nam obsługę informatyczną. Poznaj korzyści wynikające z wsparcia Twojej organizacji przez ekspertów IT.

  Ilu użytkowników pracuje w Twoim systemie informatycznym:
  20-3030-5050-7070-100

  Ile godzin miesięcznie potrzebujesz na ich obsługę:
  203050powyżej 100

  Jak szybko chcesz abyśmy reagowali:

  15 min30 min60 min

  Administratorem danych osobowych jest ITCenter Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kondratowicza 37 AL2 świadcząca usługi informatyczne oraz dostarczająca rozwiązań informatycznych, zwana również ITCenter lub Administrator.

  Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

  Powierzone dane przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Uprzejmie informujemy, że ma Pan/i: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w razie przypuszczenia naruszeń w zakresie przetwarzania powierzonych danych.

  Nawet, jeśli nie jesteś naszym Klientem, chętnie odpowiemy na Twoje pytania:

  + 48 22 888 50 00

  [email protected]

  Konsultacja z nami to niezobowiązujące 20 minut, które możesz wykorzystać w celu zgłębienia zagadnień związanych z naszymi usługami IT.

  Jeśli szukasz efektywnych i bezpiecznych usług i rozwiązań IT dla swojego biznesu, skontaktuj się z nami.

  Zaufaj ekspertom IT i zdobądź przewagę konkurencyjną w swojej branży

  Czy Ty również chcesz zwiększyć efektywność procesów i tym samym obniżyć koszty, zainwestować w innowacje i zdobywać przewagę na rynku? Niezależnie na jakim etapie teraz jesteś i jak duży masz dział IT, kompleksowo i efektywnie wesprzemy Cię w Twoich wyzwaniach biznesowych.

  Zapraszamy do kontaktu  Pytania dotyczące obsługi informatycznej:

  obsł[email protected]  Pytania o nasze rozwiązania:

  [email protected]

  ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  ul. L. Kondratowicza 37, 03-285 Warszawa

  tel.: 22 888 50 00

  e-mail: [email protected]

  KRS: 0000779010 NIP: 9512481556

   

  Oddział Białystok

  ul. Warszawska 14

  15-063 Białystok

  Formularz kontaktowy   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Numer telefonu (wymagane)

   Firma

   Stanowisko

   Czego dotyczy Twoje pytanie?

   Treść zapytania (wymagane)

   Zgoda na przesłanie oferty drogą elektroniczną:

   Zgoda na przetwarzanie danych:

   Administratorem danych osobowych jest ITCenter Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kondratowicza 37 AL2 świadcząca usługi informatyczne oraz dostarczająca rozwiązań informatycznych, zwana również ITCenter lub Administrator.

   Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

   Powierzone dane przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Uprzejmie informujemy, że ma Pan/i: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w razie przypuszczenia naruszeń w zakresie przetwarzania powierzonych danych.

   Krótko o nas

   Spółka informatyczna. Na rynku od 1997 roku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

   Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

   Jesteśmy ekspertami w Transformacji Cyfrowej.

   Kompetentni, operatywni, skuteczni.

   Rozumiemy Twój biznes - sprawdź nas.


   Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

   Jak nas znaleźć

   ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
   ul. L. Kondratowicza 37
   03-285 Warszawa
   Zobacz na mapie

   KRS: 0000779010
   NIP: 9512481556

   © ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter