CTA

Obsługa informatyczna Białystok

 1. Strona główna
 2. /
 3. Obsługa informatyczna Białystok

Usługi informatyczne to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza z zakresu IT są naszymi największymi atutami! W Polsce działamy już od ponad 22 lat, a nasze oddziały znajdują się w miastach Warszawa oraz Białystok. Proponujemy wyłącznie rozwiązania spełniające najwyższe standardy, wykorzystujące nowoczesne technologie, w ramach obsługi informatycznej firm dbamy o utrzymanie zasobów informatycznych, tworzymy efektywne oraz przyjazne środowisko dla użytkowników oraz zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nasza obsługa informatyczna to profesjonalne wsparcie Twojego biznesu! Nieustający rozwój nowych technologii jest ogromną szansą na poszerzenie zakresu działalności firmy, ale także niesie ze sobą wiele zagrożeń. Uniknij problemów i zdecyduj się na usługi informatyczne świadczone przez specjalistów w branży.

Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.:

 • Usługi internetowe: sklepy internetowe, strony internetowe, system obsługi sprzedaży IT,
 • Usługi programistyczne: dedykowane oprogramowania
  dla firm,
 • usługi informatyczne: opieka informatyczna, HELPDESK IT, administracja systemami IT,
 • usługi z zakresu bezpieczeństwa: kontrola
  i audytowanie IT,
 • infrastrukturę systemową: sieci komputerowe,
 • rozwiązania w chmurze.

Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że pełny zakres usług jest o wiele szerszy, dokładne informacje na temat konkretnych rozwiązań można znaleźć na innych zakładkach naszej strony internetowej.

Obsługa informatyczna to nasza domena!
Powierzając nam obsługę informatyczną Twojej firmy, swój czas możesz zainwestować w rozwój prowadzonej działalności.
OUTSOURCING IT, ZEWNĘTRZNY KIEROWNIK DZIAŁU IT, ADMINISTRACJA SYSTEMEM IT, HELPDESK IT

Korzyści

dostęp do grona specjalistów z branży

zarządzanie systemami i dostawa rozwiązań realizowane przez specjalistów

zmniejszenie kosztów obsługi informatycznej,

niemal natychmiastowe efekty.

Obsługa informatyczna – zdecyduj się na outsourcing IT

Twoja firma stale się rozwija, chcesz wdrożyć adekwatne rozwiązania IT, pozwalające na dalsze rozszerzanie zakresu działalności, ale w zespole nie masz wyspecjalizowanego pracownika, który mógłby zająć się tym zadaniem? Nasze usługi informatyczne obejmują outsourcing IT – w IT Center Białystok zajmiemy się zapewnieniem kompleksowej obsługi informatycznej, a Ty będziesz mógł skupić się na kluczowych aspektach działalności firmy.

Outsourcing IT to:
 • Obsługa informatyczna i usługi programistyczne na najwyższym poziomie, świadczone przez wysokiej klasy specjalistów,
 • Redukcja kosztów,
 • Najnowsze i bezpieczne rozwiązania informatyczne,
 • Szybkie wdrożenie wybranych rozwiązań informatycznych.

Usługi informatyczne w zakresie administracji systemami IT

W przypadku administracji systemów informatycznych skupiamy się na nadzorze nad bezpieczeństwem, wydajnością oraz stabilnością wszystkich komponentów, sprzętu (za przykład należy wskazać komputery, drukarki), które wchodzą w skład systemu IT.

W IT Center Białystok działamy kompleksowo

Nasze usługi informatyczne w zakresie administracji systemów IT to:

 • zapewnienie prawidłowego działania urządzeń oraz doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu,
 • zarządzanie dostępem do zasobów sieci Internet,
 • Wdrożenie stosownych zabezpieczeń, chroniących systemy IT,
 • stały monitoring systemu IT w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia awarii oraz błędów, a także zapewnienia ciągłości działania systemu,
 • tworzenie, a następnie wdrażanie i nadzorowanie systemów archiwizacji backupu,
 • administracja najważniejszymi aplikacjami.

Obsługa informatyczna firm oraz administrowanie systemami IT to nie lada wyzwanie! My je podejmuje i skutecznie świadczymy usługi IT dla klienta, który może w pełni skupić się na prowadzeniu działalności.

HELPDESK IT

W każdej firmie nawet niewielka awaria może doprowadzić do powstania strat finansowych i utraty użytkowników. Nasza obsługa informatyczna obejmuje stałe wsparcie informatyczne helpdesk – rozwiązujemy codzienne problemy eksploatacyjne, wykorzystując różnorodne kanały komunikacji, takie jak systemy obsługi zgłoszeń, zdalna pomoc.

Prowadząc firmę możesz niezwłocznie potrzebować pomocy informatycznej, helpdesk IT to skuteczne narzędzie wspierające Twoją działalności.

Naszym klientom oferujemy m.in.:

 • pierwszą linię wsparcia w przypadku wystąpienia awarii lub problemów,
 • serwis awarii sprzętowych i programowych,
 • instalacja i konfiguracja oprogramowania, wsparcie przy jego eksploatacja oraz szkolenie i doradztwo dla użytkowników,
 • aktualizacja zabezpieczeń sprzętu oraz oprogramowania.

Nasza działalność, poza obsługą informatyczną firm, obejmuje również usługi internetowe - projektowanie stron i sklepów internetowych oraz usługi programistyczne - dedykowane oprogramowanie dla firm

Usługi internetowe świadczymy z największym zaangażowaniem, tworząc zaawansowane strony oraz sklepy internetowe, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Systemy B2B – poznaj nowy wymiar biznesu on-line

Specjalizujemy się w rozwiązaniach B2B – platformach obsługi transakcji handlowych, zintegrowanych z systemami sprzedaży internetowej.

Zalety systemu B2B

 • usprawnienie procesu sprzedaży,
 • poprawa komunikacji z klientem,
 • redukcja kosztów związanych ze sprzedażą,
 • automatyczne przesyłane danych,
 • sprawne przyjmowanie złożonych zamówień.

Wykonujemy także strony internetowe oraz sklepy internetowe

Stworzona przez nas strona posiada panel zarządzania treścią (CMS), skonfigurowany zgodnie z uwagami klienta, dzięki czemu nawet mało zaawansowany użytkownik może obsługiwać stronę.

Niezaprzeczalnie strona internetowa stanowi wizytówkę firmy, dlatego warto zlecić jej wykonanie profesjonalistom, którzy zadbają o każdy detal.

Sklepy internetowe to z kolei platformy, które cieszą się coraz większą popularnością. Zdecyduj się na nasze usługi internetowe i wyróżnij na tle konkurencji! Indywidualny projekt graficzny, intuicyjna obsługa, responsywna strona sklepu (dopasowująca się do urządzenia mobilnego) to cechy, którymi charakteryzują się profesjonalne sklepy internetowe.

Zarówno projektowanie stron, jak i sklepy internetowe to tylko część naszych usług webowych.

Dedykowane oprogramowanie dla firm

W IT Center Białystok proponujemy usługi programistyczne szyte na miarę XXI wieku! Dedykowane oprogramowanie dla firm to nieodłącznym element działalności wielu przedsiębiorstw, niosący wiele korzyści. Pozwala na ułatwienie i usprawnienie pracy, zoptymalizowanie procesów w firmie. Dzięki funkcjonalności dostosowanej do potrzeb wynikających ze specyfiki danej branży, dochodzi do uproszczenia oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości bądź chęci uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Czego dotyczy Twoje pytanie?

  Twoja wiadomość (wymagane)

  Zgoda na przesłanie oferty drogą elektroniczną:

  Zgoda na przetwarzanie danych:

  Administratorem danych osobowych jest ITCenter Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kondratowicza 37 AL2 świadcząca usługi informatyczne oraz dostarczająca rozwiązań informatycznych, zwana również ITCenter lub Administrator.

  Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Powierzane ITCenter dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

  Powierzone dane przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Uprzejmie informujemy, że ma Pan/i: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w razie przypuszczenia naruszeń w zakresie przetwarzania powierzonych danych.

  Krótko o nas

  Spółka informatyczna. Na rynku od 1997 roku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

  Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

  Jesteśmy ekspertami w Transformacji Cyfrowej.

  Kompetentni, operatywni, skuteczni.

  Rozumiemy Twój biznes - sprawdź nas.


  Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

  Jak nas znaleźć

  ITCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  ul. L. Kondratowicza 37
  03-285 Warszawa
  Zobacz na mapie

  KRS: 0000779010
  NIP: 9512481556

  © ITCenter 2021      Projekt i wykonanie ITCenter