PL EN 22 888 50 00 [email protected]
Blog
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin

SYSTEM ITC DMS

WORKFLOW, ZARZĄDZANIE PROCESAMI ORAZ DOKUMENTAMI

 

 

 

 

ITC DMS to rozwiązanie zaprojektowane do automatyzacji firmowych procesów biznesowych, o dowolnym stopniu rozbudowania i złożoności, zakładających przetwarzanie dokumentów i zarządzanie nimi. Dzięki ITC DMS tworzenie i uruchamianie procesów biznesowych jest łatwiejsze niż możesz się spodziewać – nie wymaga rozbudowanych umiejętności informatycznych czy użycia dodatkowych narzędzi.

Jeżeli chcesz: zwiększyć efektywność pracy, usprawnić przepływ informacji, wymusić prawidłowy przebieg procesów, ułatwić zarządzanie dokumentami
ITC DMS BĘDZIE IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

PRZYKŁADY MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA SYSTEMU ITC DMS:

OBIEG DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH

TWORZENIE WORKFLOW

ZARZĄDZANIE PROCESAMI BIZNESOWYMI

ANALIZA PŁYNNOŚCI PRFZEPŁYWU INFORMACJI

Dzięki ITC DMS w prosty i szybki sposób stworzysz zindywidualizowane obiegi (workflow) dla spraw i dokumentacji w Twojej firmie. Samodzielne tworzenie drogi przepływu informacji dla każdego procesu pozwala na uwzględnienie ról poszczególnych użytkowników czy narzędzi, biorących udział w danym procesie.”

Dzięki bogatym funkcjonalnościom dla każdego procesu przypisać można wybranych użytkowników, dostosować pola i reguły obiegu (np. dołączenie wymaganej dokumentacji jako element, bez którego sprawa nie może być dalej procedowana).”ITC DMS, pozwala na tworzenie obiegów dla spraw i dokumentów firmowych, zgodnie z wymaganiami poszczególnych procesów. Umożliwia samodzielne tworzenie drogi przepływu informacji (workflow) dla sprawy z uwzględnieniem poszczególnych użytkowników czy narzędzi, biorących udział w danym procesie.

Jednym z ważniejszych elementów ITC DMS jest wbudowany generator raportów, umożliwiający ustalenie w jakim trybie i częstotliwości będą generowane raporty dotyczące poszczególnych spraw czy procesów.

Automatycznie generowane raporty umożliwiają precyzyjną analizę wydajności całego procesu, jak i jego elementów składowych, dzięki czemu na bieżąco można weryfikować ewentualne elementy spowalniające dany proces oraz modyfikować procesy w celu ich optymalizacji.

DLACZEGO WARTO WDROŻYĆ ITC DMS / WORKFLOW ?

workflow dostosowany do potrzeb sprawy

zarządzanie dostępami użytkowników

modyfikacja istniejących procesów

szybkie tworzenie nowych procesów

dowolna ilość obiegów

uruchamianie procesu na podstawie zdarzenia
(np. e-mail)

szybkie wyszukiwanie dokumentu

elektroniczne archiwum dokumentów

szybka integracja z innymi systemami

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 20 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni. Sprawdź nas.

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter
Computer Media Consultants Sp. J.


ul. Romera 10
02-784 Warszawa
Zobacz na mapie

KRS: 0000132438
NIP: 5361326240

Polityka prywatności
Nota prawna

gowork
© ITCenter 2018      Projekt i wykonanie ITCenter
Wersja na komputer
Scroll Up