CTA

Międzynarodowe Targi Transport Spedycja Logistyka

23 marca 2019

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Transport Spedycja Logistyka. Było nam miło tak licznie Państwa gościć i odbyć wiele merytorycznych rozmów o możliwościach rozwiązań informatycznych naszego autorstwa i potrzebach Państwa biznesu. Poza flagowym produktem SOTiPM (sotipm.pl) prezentowaliśmy rozwiązanie wspomagające operacje logistyczne ITC WMS oraz platformę do wielokanałowej obsługi klienta OMNICommerce, a wszystko w sąsiedztwie równie innowacyjnych technologii jak nasze, czyli odrzutowca osobistego Cirrus Vision Jet. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Szukaj na stronie

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Sprawdź nas.


Rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.
ul. E. Romera 10
02-784 Warszawa
Zobacz na mapie

ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

Oddział Białystok
ul. Warszawska 14
15-063 Białystok
Zobacz na mapie

KRS: 0000779010
NIP: 9512481556

Polityka prywatności
Nota prawna

© ITCenter 2018      Projekt i wykonanie ITCenter
Wersja na komputer

Ważna informacja – Koronawirus (Covid-19)

Szanowni Klienci

Wiemy że dostarczając rozwiązań informatycznych oraz wsparcia systemów i użytkowników przyczyniamy się do sprawnego funkcjonowania Państwa przedsiębiorstw.

Uwzględniając sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, informujemy że mamy wdrożone mechanizmy zapewniające nam ciągłość funkcjonowania i gotowość do nieprzerwanego świadczenia naszych usług dla Państwa.

Działy administracji systemowej, infrastruktury krytycznej oraz wsparcia technicznego pracują nieprzerwanie realizując stawiane przed nimi zadania.  

Równocześnie prowadzimy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji pracy zdalnej dla pracowników obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw i wdrażamy platformy do kolaboracji zespołowej i pracy na odległość.

Jeżeli szukają Państwo takich rozwiązań, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Wszelkie zgłoszenia techniczne prosimy kierować emailem na adres [email protected]

Scroll Up